Контактні телефони
RUS
  • Арт:
  • Наявність: На складі

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
    Погано           Добре

Піньята Лего Lego

Піньята  Лего Lego

Всередині наповнюється мішурою конфетті.

Піньята - має мексиканське походження і являється прикрасою до будь-якого свята. Ідеально підійде для дитячого дня народження, для тематичної вечірки, для весілля, новорічного карнавалу, Gender Reveal Party, Baby Shower, дівич-вечора іт.д
                
        Традиційно піньяту виготовляють з папье-маше, картону або легкого паперу.  Крамниця свята приймає замовлення на піньяту за 4-5 дні. Також в магазині можна придбати вже готову  піньяту. Піньяту можна замовити в тематиці улубленого персонажу вашої дитини. 

  Готові піняти наповнені конфетті і має кришечку, дякуюючи якій можна добавити до неї цукерки, горішки, іграшки. 

Як грати?

       Для початку підготуйте піньяту (наповніть її різноманітними цукерками, солодощами, конфетті та горішками візьміть палку для розбивання і повязку.  Визначіться з місцем, де будете підвішувати і розбивати . Потім зберіть дітей навкруги, а імениннику зав'яжіть очі і розкрутіть його . Діти мають підказувати , куди потібно бити і іменинник повинен спробувати вдарити і  вцілити в піньяту. Якщо імениннику не вдалось розбити з першого разу, право удару передається по годинниковій стрілці слідуючому гостю. Право удару передається далі, допоки не почнуть випадати подарунки і цукерки.


  • 350.00грн.Теги: Лего Lego Сонік пиньята likee піньята pinyata